O NAS

RYŁKO by Agnes&Paul to firma znana od 25 lat na rynku polskim oraz zagranicznym, rozpoznawana poprzez produkcję ekskluzywnej i luksusowej odzieży damskiej. Firma proponuje szeroką gamę produktów z najwyższej jakości tkanin, pochodzących między innymi z Włoch i Francji, wzbogaconych o wyszukane i eleganckie dodatki charakteryzujące się solidnym wykonaniem i dbałością o szczegóły. RYŁKO by AGNES & PAUL to w pełni polska marka co czyni ją dla wielu atrakcyjną.

Kolekcje przygotowywane są ze szczególnym naciskiem na najnowsze trendy mody, zaś wzornictwo można zdefiniować jako kreatywne, wyraziste, zapewniające komfort i elegancję.
Skierowane są do kobiet ceniących ciekawy design, niepowtarzalność, wysoką jakość, wygodę oraz funkcjonalność stylu.

Firma RYŁKO by Agnes&Paul zdobyła wiele wyróżnień od swoich wieloletnich klientów za niezawodne projekty ponadczasowej elegancji.

Konfekcję wyróżnia bogaty wachlarz możliwości komponowania zestawów pod względem fasonu jak i kolorystyki oraz fakt, że jest ona adresowana do szerokiego grona wiekowego potencjalnych klientek.
Oferta RYŁKO by AGNES & PAUL jest zróżnicowana ponieważ każda z pań może znaleźć coś dla siebie. Kolekcje uwzględniają modele do pracy, biznesowe, wieczorowe cechujące się elegancją, ale znaleźć można też pozycje mniej formalne – weekendowe wyróżniające się przede wszystkim wyrazistością i wygodą.

Odzież naszą można znaleźć w Salonach Firmowych, licencjonowanych Salonach Partnerskich oraz w Salonach Multibrandowych w całej Polsce jak również za granicą.

Studio mody